LİGİMİZDE SON DURUMLAR

IMG 20161024 WA0008KKMTSD Ligi 2016/2017 sezonunda 4. Haftayı geride bıraktık. Bu 4 hafta sonunda SANDOZ ve Alarko Carrier takımları 4 galibiyetle ilk iki sırada yer alırken 3 galibiyet ile MERSEN hemen arkalarında yer almakta. KBS ve Pimsa Otomotiv takımlarını ise birer maç eksikleri olmalarına rağmen 4 ve 5. sıralarda görüyoruz. İlk 5 sıranın önümüzdeki yıl direk olarak Süper Lig’de mücadele edeceklerini belirtmeden geçmeyelim.

4-3 biten Aygaz – Friterm, Arçelik LG – MERSEN, Ford Otosan – Teknik Bombe gibi maçlar bize ligimizde ne derece çekişmeli geçen maçlar olduğunu gösteriyor. İlerleyen haftalarda bu çekişmelerin daha da artacağı ve son derece heyecan dolu maçların bizleri beklediğini görebiliriz.

Ligimizdeki son durumları yazımızın devamında görebilirsiniz ...

 Bu sene Namık Yılmaz yönetiminde Halkbank Veri Merkezi ve Abdullah Öztürk yönetiminde Kaya Yapı takımları ligimize yeni katıldılar. Kendilerine bu vesile ile de hoş geldiniz demek istiyoruz. İlerleyen yıllarda bu mücadelede takımlarının daha üst sıralarda yer alacağından kuşkumuz yok. 

IMG 20161101 WA0009

Bu sezon web sayfamızda da önemli gelişmeler gerçekleştirdik. Gerek maç sonuçları gerekse takımlar ve oyuncular hakkında son derece detaylı sonuçlar veren bir lig sistemi oluşturduk. Bu alanda Türkiye’de tek olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz.  Ayrıntılı olarak lig sayfamızı inceleyen yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Eminiz hiç fark etmediğiniz detayları bu yazımızda bulacaksınız.

Bir de KKMTSD kanal adıyla yayın hayatına başlayan Youtube sayfamız var. Burada şimdiye kadar TÜBİTAK A takımı düzenli olarak yapmış olduğu maçlarla yayına devam ediyor. Ayrıca derneğimizin düzenlediği son turnuva olan 29 Ekim Cumhuriyet Kupası’ndan da final ve yarı final maçlarından bir kaçı da kanalımızda yer almakta. İlerleyen haftalarda diğer kuruluşlarımızdan gelecek olan maç yayınları ile çok daha zengin bir Youtube kanalımızın olacağının müjdesini vermek istiyoruz.

Bütün kuruluşlarımıza kalan maçlarında başarılar diliyoruz. İlerleyen haftalarda maç kritiklerine yer vereceğimiz yazılarımızda görüşmek üzere!

KKMTSD Yönetimi