KKMTSD PLAY OFF MAÇLARI

amblem

KKMTSD Yönetimi olarak düzenlediğimiz 2016-2017 sezonu Kocaeli Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Lig maçlarımızı 09/04/2017 Pazar günü Kocaeli / Yahya Kaptan Şehit Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonu'nda topluca yapacağımız son hafta play off maçları ile tamamlamış olacağız.

Halen çok çekişmeli olarak devam eden play off maçları 09/04/2017 Pazar günü yapılacak olan son 2 hafta maçları tamamlanmış olacaktır. Maçlar sonucunda 2016-2017 sezonunda dereceye giren takımlarımız belli olacak ve dereceye giren tüm takımlarımıza ve oyuncularına kupa ve madalyaları takdim edilecektir.  

Play off maçlarının oynanacağı gün aynı zamanda Kuruluşlar arası Bayanlar takım ve bayanlar ferdi maçlarımızı da gerçekleştireceğiz.

Play off maçları sonucunda dereceye giren takımlarımız 05-07 Mayıs 2017 tarihlerinde 15.'si KKTC / Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu'nda yapılacak olan Kuruluşlararası Masa tenisi Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazanacaklardır. 

Play off ve bayanlar ligi maçlarının başlangıç saati 10:00 olup, maçların başlamasından en az 20 dakika önce tüm takımların salonda olmalarını önemle rica ederiz. Maçlar sonucunda ödül törenimiz olup, bu tören esnasında kuruluş sporcularımız için yapılacak çekiliş ile çeşitli ödüllerin dağıtımı da yapılacaktır.

Saygılarımızla,

KKMTSD Yönetimi