ŞAMPİYON NOVARTİS

amblem

KKMTSD Yönetimi olarak düzenlediğimiz 2016-2017 sezonu Kocaeli Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Lig maçlarımızı 09/04/2017 Pazar günü Kocaeli / Yahya Kaptan Şehit Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonu'nda topluca yaptığımız play off maçları ile tamamlamış olduk. Çok çekişmeli geçen play off maçları sonucunda 2016-2017 sezonunu "Novartis" Şampiyon olarak tamamlamıştır. 

Lig maçları sonucunda ikinciliği Pimsa Otomotiv, üçüncülüğü ise Alarko Carrier elde etmiştir. 

Ayrıca 2016-2017 sezonu play off maçları ile birlikte kuruluşlarımızda oynayan sporcularımız arasında ferdi turnuva yapılmıştır. Takım ve ferdi maçlar sonucunda alınan dereceler ile kupa törenimizde ödül alan kişi ve kurumlar yazımızın devamında yer almaktadır. 

2016-2017 sezonu Kuruluşlararası Masa Tenisi Takım maçları sonucunda dereceye giren takımlarımız; 

  1. Novartis
  2. Pimsa Otomotiv
  3. Alarko Carrier

Ayrıca Play Off 2. Grup'ta Birinci olan Tübitak A ve 3. Play Off Grubunda Birinci olan Friterm takımlarına kupaları taktim edilmiştir. 

2016-2017 sezonu Kuruluşlar arası Masa Tenisi Ferdi maçları sonucunda dereceye giren oyuncularımız; 

  1. Cengiz Akdağlı (KBS)
  2. Mehmet Yılık (Novartis)
  3. Hakan Karakoç (Pimsa Otomotiv)
  4. Ersan Durmaz (Novartis)

Ferdi grup ve eleme maç sonuçları için tıklayınız.

Dereceye giren takım ve sporcularımız dışında 2016 - 2017 sezonunda en centilmen takım kategorisinde ödül almaya hak kazanan Tübitak B ve Halkbank takımlarımıza plaketleri taktim edilmiştir. 

2016 - 2017 seonunda en iyi çıkış yapan sporcu kategorisinde Tübitak A takımından Sn. Sadullah Şen ödül almıştır. 

Ayrıca Teknik Bombe şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Kazım Murat'a derneğimize ve masa tenisine yapmış olduğu katkılardan dolayı Dernek Başkanımız Sn. Murat Eriş tarafından teşekkür plaketi verilmiştir. 

Play off maçları sonucunda dereceye giren takımlarımız 05-07 Mayıs 2017 tarihlerinde 15.'si KKTC / Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu'nda yapılacak olan Kuruluşlararası Masa tenisi Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazanmışlardır. Türkiye Şampiyonası'nda takımlarımıza başarılar diliyoruz.  

Play off maçlarımızda ve ödül törenimizde çekilen fotoğraflara sitemizin "galeri" bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

KKMTSD Yönetimi