Slider

2018 KOCAELİ KUPASI

turnuva11YOĞUN KATILIM NEDENİ İLE TURNUVA KAYITLARI DURDURULMUŞTUR. YEDEK LİSTEDE YER ALMAK İSTEYEN KATILIMCILAR Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ADRESİNE BİLGİLERİNİ GÖNDEREBİLİRLER. BU KİŞİLER ANCAK KATILIMDA BULUNAMAYACAK SPORCULARIN OLMASI DURUMUNDA TURNUVAYA DAHİL EDİLEBİLECEKLERDİR. YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

KKMTSD Yönetimi olarak 2017 - 2018 sezonu faaliyet programımız arasında yer alan "2018 KOCAELİ KUPASI " yaş grupları masa tenisi turnuvasını salonlardaki yoğunluktan dolayı biraz gecikmeli olarak Kocaeli Masa Tenisi İl Temsilciliği ile birlikte 18/02/2018 Pazar günü Gebze Teknik Üniversitesi Kapalı Spor Salonu'nda  yapıyoruz. 

Turnuvamız, ferdi yaş grupları olarak düzenlenmiştir ve ücretsizdir. 

Gruplar;

1. Grup : 40 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur.

2. Grup : 40 yaş , 40 yaş üstü ve 50 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur.

3. Grup : 50 yaş ve üstü oyuncuların katılacağı gruptur.

4. Grup : 60 yaş ve üstü oyuncuların katılacağı gruptur. 

Turnuva detayları ve başvuru için yazımızın devamını okuyunuz...

 

Turnuvaya katılmak isteyenlerin 14/02/2018 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Turnuvaya katılımcı sayısında sınırlama getirilmiştir. Buna göre;

1. Grupta : 48 katılımcı

2. Grupta : 28 katılımcı

3. Grupta : 16 katılımcı

4. Grupta : 16 katılımcı yer alacaktır.

Katılımcı başvurularında yukarıda belirtmiş olduğumuz sayıdan fazla başvuru olması halinde katılımcılar başvuru önceliğine göre sıralamaya konulacaklardır. Başvuru süresi bitiminde katılımcı listeleri yayınlanacaktır. Çeşitli nedenlerden dolayı katılamayacağını önceden bildiren oyuncular ya da turnuva günü çeşitli nedenlerden dolayı katılamayan oyuncuların yerine yeni katılımcılar alınabilecektir.

Turnuvada gruplarında ilk 3 dereceye giren katılımcılara ödüller verilecektir.

Katılımcı sayılarınının durumuna göre grupların birleştirilmesi, grupların yeniden şekillendirilmesi, oyuncuların özelliklerine göre yeni grupların oluşturulması ve benzeri değişikliklerin yapılması yetkisi organizasyon komitesine aittir.

Profesyonel grupta yer alacak oyuncular için organizasyon komitesi onayı gerekmektedir.

Maçların başlangıç saatleri, katılımcı listeleri ve gerekli diğer tüm bilgiler en geç 16.02.2016 Cuma günü saat 17:00'a kadar ayrıca duyurulacaktır.

Saygılarımızla

KKMTSD Yönetimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile