Slider

Sn. ALPER KAPTANOĞLU ADINA YAPILAN TURNUVA

ALPER KAPTANOGLUDeğerli Büyüğümüz ve Derneğimizin kuruluşunda çok emekleri geçen Alarko Taahhüt Grubu Genel Müdürü Sn. Alper KAPTANOĞLU adına Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği Spor Salonunda 03 Mart 2018 Cumartesi günü Yaş Grupları turnuvası yapılmıştır. 

18-39, 40-49, 50-59, 60+ Yaş Grupları şeklinde yapılan turnuvanın organizasyona sınırlı katılımcı kabul edilmesi nedeni ile İKMTSKD 2018-2019 sezonunda yer alan erkek ve kadın sporcular ile Alper KAPTANOĞLU'nun arkadaşları ve Değerli Büyüklerimiz katıldı. 

THY sporcusu ve İKMTSKD Yönetim Kurulu üyesi Ceydan TARAKCI tarafından Alper KAPTANOĞLU'nun Biyografisi okunarak katılımcılara bilgiler verildi. İKMTSKD Başkanı Uğur BEŞOK ve Yönetim Kurulu üyeleri ile KKMTSD Başkanı Murat ERİŞ ve Kocaeli bölgesinden turnuvaya katılan sporcular tarafından hep birlikte Alper KAPTANOĞLU`na plaket verilerek Masa Tenisi sporu ve İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği ile Kocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneğine yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür edildi. 

Sn. Alper Kaptanoğlu'na KKMTSD Yönetimi olarak bir kez daha derneğimize ve masa tenisine olan katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. 

Turnuva sonucunda dereceye giren sporcular aşağıdaki gibidir. 

18-39 YAŞ GRUBU 
1-Emre DENİZ (YAKAR TEKSTİL) 
2-Ozan KAMIŞ (BP) 
3-Korkut USTA (İGDAŞ-B) 
4-Yunus ÖRNEK (TCDD) 

40-49 YAŞ GRUBU 
1-Mevlüt YAVUZ (İGDAŞ) 
2-Ahmet SÖZMEN (TURKCELL) 
3-Halit DÖNERAY (İGDAŞ) 
4-İlknur ÖZÇELİK (İKİZLER AJANS) 

50-59 YAŞ GRUBU 
1-Uğur BEŞOK (CONTİNENTAL) 
2-Evangelos KOZMİDİS (FBVMTD) 
3-Korkut BAYTAZ (THY) 
4-Servet BAYDAR (TCDD) 

60 + YAŞ GRUBU 
1-Tarık ÖZKAN (VMTD) 
2-Cengiz BİBER (ÇUHADAROĞLU) 
3-Taner BEŞOK (FBVMTD) 
4.Salih ÖZÇAKIR (VMTD) 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile