Slider

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU...


20180415 152853 1024x576Kocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneği olarak düzenlediğimiz 2017-2018 sezonu Kuruluşlar arası Masa Tenisi Lig'lerimiz 15.04.2018 Pazar günü Gebze Teknik Üniversitesi Spor Salonu'nda yapılan son etap maçları ile tamamlanmıştır. Yapılan maçlar sonucunda Süper Lig'de Pimsa Otomotiv, 1. Lig'de Teknik Bombe 2017 - 2018 Sezonu maçlarını şampiyon olarak tamamlamışlardır. Her iki kuruluşumuzu gösterdikleri başarı nedeni ile tebrik ediyoruz. 

Ligin son haftasında oynanan müsabakalar çok çekişmeli ve keyifli maçlara sahne oldu. Her iki şampiyon takımda son maçlarında rakipleri Novartis ve Friterm A takımlarını 4-3'lük skorlarla geçerek şampiyon oldular. Hem Süper Lig'de hem de 1. Lig'de sezon boyunca oynanan maç sonuçlarına ve nihai puan durumuna KKMTSD Ligi bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Lig maçları sonucunda Süper Lig'de ve 1. Lig'de ilk 3 sırada yer alan takımlarımız aşağıdaki gibidir. 

 

Süper Lig

1. Pimsa Otomotiv

2. Novartis

3. KBS

pimsaotomotiv

Pimsa Otomotiv

 

1. Lig

1. Teknik Bombe

2. Friterm A

3. Tübitak B

 

Teknik Bombe

Teknik Bombe

Maçlarda çekilmiş fotoğraflara sitemizin Galeri bölümünden ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki sezon daha çok katılımcı kuruluşumuz ile birlikte liglerimizi yapmayı diliyoruz. Tüm takımlarımıza gösterdikleri başarı, centilmenlik ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. 

Sezon sonu ödül töreni yemeğimiz 27.04.2018 Cuma günü Çayırova Şişecam tesisleri içinde bulunan Cammekan Restaurant'ta yapılacaktır. Tüm oyuncularımızı ve kuruluşlarda çalışanlarımızı bu güzel akşamda hep birlikte olmaya davet ediyoruz. 

Saygılarımızla,

KKMTSD Yönetimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile