Slider

SÜPER LİG'DE ŞAMPİYON PİMSA OTOMOTİV

pimsaotomotivKocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneği olarak düzenlediğimiz 2017-2018 sezonu Kuruluşlar arası Masa Tenisi Lig'lerimiz 15.04.2018 Pazar günü Gebze Teknik Üniversitesi Spor Salonu'nda yapılan son etap maçları ile tamamlanmıştır. Yapılan maçlar sonucunda Süper Lig'de PİMSA OTOMOTİV 2017 - 2018 Sezonu maçlarını şampiyon olarak tamamlamıştır. Pimsa Otomotiv takımını gösterdikleri başarı nedeni ile tebrik ediyoruz. 

Sn. Adnan Özyeğit önderliğindeki Pimsa Otomotiv kuruluş takımı ligin son haftasında oynanan müsabakalarda Novartis'i 4-3 ve Ford Otosan'ı 7-0'lık skorlarla yenerek şampiyon olmuştur. Adnan Özyeğit, Turgut Polat (Antrenör oyuncu), Hakan Karakoç, Nazım Göğçe, Hakan Koca ve Selime Kuş'tan oluşan Pimsa Otomotiv kuruluş takımı Kocaeli ilimizi Temmuz ayında Samsun'da yapılacak olan Kuruluşlar arası Türkiye Şampiyonası'nda temsil edecektir. Kendilerine şimdiden başarılar diliyoruz.

 

pimsaotomotiv

 PİMSA OTOMOTİV

Pimsa Otomotiv takımını ve oyuncularını tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonası'nda ve önümüzdeki sezon süper ligde başarılar diliyoruz. 

Saygılarımızla,

KKMTSD Yönetimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile