CUMHURİYET KUPASI BİLGİLERİ

turnuva11KKMTSD Yönetimi olarak Kocaeli Masa Tenisi İl Temsilciliği ile birlikte düzenlediğimiz "CUMHURİYET KUPASI FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI" maçlarını 06/11/2016 Pazar günü Kocaeli / Yahya Kaptan Şehit Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonu'nda yapıyoruz.

Turnuvamız 3 grupta yapılacaktır. Turnuvaya ön kayıt yaptırmış katılımcıların listesi için tıklayınız... Turnuva hakkındaki diğer bilgileri yazımızın devamında görebilirsiniz ...

1. Grup : 40 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur. Bu grupta toplam 29 oyuncu ön kayıt yaptırmıştır.

2. Grup : 40 yaş , 40 yaş üstü ve 50 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur. Bu grupta toplam 15 oyuncu ön kayıt yaptırmıştır.

3. Grup : 50 yaş ve üstü oyuncuların katılacağı gruptur. Bu grupta toplam 28 oyuncu ön kayıt yaptırmıştır.

 

Maçların oynanma şekli : Tüm gruplar 3'lü ya da 4'lü oyunculardan oluşmaktadır. Grup maçlarında tüm oyuncular birbirleri ile karşılaşacaklardır. Grup maçları sonucunda ilk 2 dereceyi alan oyuncular ana tabloya yükseleceklerdir. Ana tabloda maçlar tek maçlı eleme sistemine göre oynanacaktır.

Maçların başlangıç saatleri :

1. grup maçları saat 9:30 da;

2. grup maçları saat 10:30'da;

3. grup maçları da saat 11:30 da başlayacaktır.

Ön kayıtları alınmış oyuncuların maçların başlangıç saatinden en az 20 dk önce salonda olup, salonda bulunan kesin kayıt masasına kesin kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Kesin kayıt masasına kayıtlarını yaptırmayan oyuncuların yerlerine varsa yedek listelerden oyuncular dahil edilecektir, yoksa oyuncu hükmen yenik sayılacaktır. Belirtilen saatlerden sonra gelen oyuncular kesinlikle turnuvaya dahil edilmeyeceklerdir.

Turnuvaya ön kayıt yaptırmış fakat çeşitli sebeplerden dolayı katılamayacak oyuncuların Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak katılımayacaklarını bildirmeleri önemle rica ederiz.

Ödüller : Turnuvada gruplarında ilk 3 dereceye giren katılımcılara ödüller verilecektir.  

Katılımcı sayılarınının durumuna göre grupların birleştirilmesi, grupların yeniden şekillendirilmesi, oyuncuların özelliklerine göre yeni grupların oluşturulması ve benzeri her türlü değişikliklerin yapılması yetkisi organizasyon komitesine aittir.

Saygılarımızla,

KKMTSD Yönetimi