Slider

2018 KOCAELİ KUPASI BİLGİLERİ

amblemKKMTSD Yönetimi olarak Kocaeli Masa Tenisi İl Temsilciliği ile birlikte düzenlediğimiz "2018 KOCAELİ KUPASI FERDİ MASA TENİSİ TURNUVASI" maçlarını 18/02/2018 Pazar günü Gebze Teknik Üniversitesi Kapalı Spor Salonu'nda yapıyoruz.

Turnuvamız 4 grupta yapılacaktır. Turnuvaya ön kayıt yaptırmış katılımcıların listesi için tıklayınız... Turnuva hakkındaki diğer bilgileri yazımızın devamında görebilirsiniz ...

1. Grup : 40 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur. Bu grupta toplam 60 oyuncu ön kayıt yaptırmıştır.

2. Grup : 40 yaş , 40 yaş üstü ve 50 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur. Bu grupta toplam 32 oyuncu ön kayıt yaptırmıştır.

3. Grup : 50 yaş,  50 yaş üstü ve 60 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur. Bu grupta toplam 25 oyuncu ön kayıt yaptırmıştır.

4. Grup : 60 yaş ve üstü oyuncuların katılacağı gruptur. Bu grupta toplam 8 oyuncu ön kayıt yaptırmıştır.

Maçların oynanma şekli : Tüm gruplar 3'lü ya da 4'lü oyunculardan oluşmaktadır. Grup maçlarında tüm oyuncular birbirleri ile karşılaşacaklardır. Grup maçları sonucunda ilk 2 dereceyi alan oyuncular ana tabloya yükseleceklerdir. Ana tabloda maçlar tek maçlı eleme sistemine göre oynanacaktır.

Maçların başlangıç saatleri :

1. grup maçları saat 09:30 da;

2. grup maçları saat 11:00'da;

3. grup maçları da saat 12:30;

4. grup maçları da saat 13:00'da başlayacaktır.

Ön kayıtları alınmış oyuncuların maçların başlangıç saatinden en az 20 dk önce salonda olup, salonda bulunan kesin kayıt masasına kesin kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Kesin kayıt masasına kayıtlarını yaptırmayan oyuncuların yerlerine varsa yedek listelerden oyuncular dahil edilecektir, yoksa oyuncu hükmen yenik sayılacaktır. Belirtilen saatlerden sonra gelen oyuncular kesinlikle turnuvaya dahil edilmeyeceklerdir. Ayrıca kayıt yaptırmamış oyuncular maç günü turnuvaya katılmayan oyuncular olması halinde turnuvaya dahil edilebilecek olup bunun dışındaki hallederde turnuvaya dahil edilmeyeceklerdir.

Turnuvaya ön kayıt yaptırmış fakat çeşitli sebeplerden dolayı katılamayacak oyuncuların Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail atarak katılımayacaklarını bildirmeleri önemle rica ederiz. 

Ödüller : Turnuvada gruplarında ilk 3 dereceye giren katılımcılara ödüller verilecektir.  Ayrıca ödül töreninin sonunda salonda bulunmaları kaydıyla 3 katılımcımıza çekilişle çeşitli hediyeler verilecektir.

Katılımcı sayılarınının durumuna göre grupların birleştirilmesi, grupların yeniden şekillendirilmesi, oyuncuların özelliklerine göre yeni grupların oluşturulması ve benzeri her türlü değişikliklerin yapılması yetkisi organizasyon komitesine aittir.

Saygılarımızla,

KKMTSD Yönetimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile