Slider

2019/2020 Sezonu Başlıyor!

Büyük bir özlemle beklediğimiz 209-2020 Sezonu 31 Ekim'de yapılacak maçlarla başlıyor.

Süper Lig ve 1. Lig olarak yapılacak olan yeni sezonda Süper Ligde 8 1. Ligde ise 9 takım mücadele edecek. Süper Ligi ilk 3 sırada tamamlayan takımlar Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde ederken son iki sırada yer alacak takımlar ise 1. Lige düşecekler. Bu sene NOVARTİS takımının lige katılamayacak olması nedeniyle NOVARES- BİRİNCİ OTOMOTİV takımı geçen sene 1. ligi 3. sırada tamamladığı için Süper Ligde mücadele edecek. NOVARTİS takımını da en kısa zamanda tekrar aramızda görmek istediğimizi belirtelim. 

1. Ligde ise bu sezon 9 takım mücadele edecek. 9 Takım olması nedeniyle her hafta bir takım o haftayı bay geçecek. Bu sene ligimize yeniden dönüş yapan ARÇELİK LG takımına ve yeni katılan KUVEYT TÜRK takımlarına aramıza hoş geldiniz diyoruz. i. ligi ilk sırada tamamlayan takımlar önümüzdeki sezon Süper Ligde mücadele etme hakkını kazanacaklar. 

Her zaman olduğu gibi lig fikstürü, takım bilgileri gibi bilgileri sağ bölümde yer alan KKMTSD Ligi menüsünden inceleyebilirsiniz. Takım Bilgileri, oyuncu resimleri gibi veriler zaman içerisinde güncellenecektir. 

Bütün takımlara KKMTSD olarak yeni sezonda başarılar diliyoruz. 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile