100. YIL TURNUVASI - GRUPLAR
100. YIL TURNUVASI Grupları ve Maç programı aşağıda listelenmiştir.
Yıldızlar - Gençler - Büyükler ve Kadınlar şeklinde ayrılan gruplarda yer alan kişiler aşağıda alfabetik olarak sıralanmıştır. Gruplardaki durumunuza göre maç saatinden en az 20 dakika önce salonda yer almanız maçların oynanmasını aksatmaması açısından son derece önemlidir.
Maçlar Gebze Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır. Maç saatinde hazır olmayan oyuncu hükmen mağlup sayılacaktır.
İletişim; Zeki Kemal BİLİCİ 0505 866 54 96
YILDIZLAR;
Yıldızlarda toplam 80 oyuncu ve 20 grup bulunmaktadır. Liste alfabetik olarak verilmiş olup maçların başlangıç saati 09:00 dur.
YILDIZLAR | |
1 | Abdurrahman Yılmaz |
2 | Ahmet Efe Kara |
3 | Alperen Ay |
4 | Amirhan Nazipov |
5 | Ara Dinçer |
6 | Arda Onur Üzülmez |
7 | Aslan Merza |
8 | Aykan Evcimen |
9 | Bahadır Yaman |
10 | Batuhan Coşkun |
11 | Batuhan Uras Uçar |
12 | Berat Aydın |
13 | Berkan Özkan |
14 | Berkay Çelik |
15 | Burak Baş |
16 | Burak Başaran |
17 | Burak Özgür |
18 | Burak Şencan |
19 | Can Yakıncan |
20 | Cihan Ulucak |
21 | Çağan Tanas |
22 | Çağın Yiğit Gökgöz |
23 | Efe Abdullah Pehlivan |
24 | Ege Özçelik |
25 | Egemen Sulu |
26 | Emir Baran Kayabaşı |
27 | Emir Halit Yıldız |
28 | Engin Erol |
29 | Eray Aslan |
30 | Erdemcan Özkaraca |
31 | Erol Malkoç |
32 | Eymen Malkoç |
33 | Faruk Karadaş |
34 | Fatih Gürkan |
35 | Furkan Akti |
36 | Furkan Karadaş |
37 | Hamza Muhammet Tat |
38 | Hamza Rezak |
39 | Hüseyin Demir |
40 | Hüseyin Şen |
41 | İsmail Yücel |
42 | İzzet Bakır |
43 | Kerem Uyar |
44 | Kürşat Hakan Özdemir |
45 | Mehmet Çavaş |
46 | Mehmet Ege Üstünel |
47 | Mesut Turalı |
48 | Metehan Çetin |
49 | Mevlüt Enes Şahmar |
50 | Muhammed Efe Korkmaz |
51 | Muhammed Musap Alyusuf |
52 | Muhammed Muvaffak |
53 | Muhammed Uçar |
54 | Muhammet Rezak |
55 | Muhsin Yaman |
56 | Musa Altuntaş |
57 | Mustafa Baran Cemaloğlu |
58 | Mustafa Barıtçi |
59 | Mücahit İ Kaplan |
60 | Oğuzhan Yusuf Keklik |
61 | Oğuzhan Yüceayvaz |
62 | Ömer Dinçdoğan |
63 | Ömer Fatih Aygün |
64 | Ömür Koç |
65 | Salih Ömer Salman |
66 | Samet Gürkan |
67 | Sami Enes Mazlum |
68 | Sefa Aksoy |
69 | Selim Efe Akan |
70 | Sualp Doğdu |
71 | Süleyman Anılgan |
72 | Taha Batuhan Türk |
73 | Taha Doğan |
74 | Talha Karataş |
75 | Utku Alp Mete |
76 | Yigit Kaan Çalışır |
77 | Yiğit Atilla |
78 | Yusuf Baş |
79 | Yusuf Eymen Güner |
80 | Zafer Esertaş |
GENÇLER;
Gençlerde toplam 64 Oyuncu ve 16 grup bulunmaktadır. Liste alfabetik olarak verilmiş olup maçların başlangıç saati 11:00 dir.
GENÇLER | |
1 | Abdulcelil Kılıç |
2 | Atılay Sencer Solmaz |
3 | Aydın Karababa |
4 | Aytekin Şahan |
5 | Barış Cebecioğlu |
6 | Beytullah Özcan |
7 | Burak Çetin |
8 | Burak Erdoğan |
9 | Bülent Çeper |
10 | Damra Kutun |
11 | Dervan Şanlı |
12 | Doğancan Kurusakız |
13 | Doğancan Yildiz |
14 | Ebubekir Kabakcı |
15 | Emin Asa |
16 | Emrah Bulut |
17 | Emre Kaya |
18 | Emre Kurt |
19 | Emrullah Burç |
20 | Emrullah Kızılca |
21 | Enes Bilal Savaş |
22 | Engin Demiryurek |
23 | Erdi Güler |
24 | Ersin Canyiğit |
25 | Eyüp Çuğalır |
26 | Fatih Aranmaz |
27 | Fatih Başoğlu |
28 | Gökhan Koca |
29 | Güven Gökbulak |
30 | Hasan Basri Gürdal |
31 | Hüseyin Yiğit |
32 | İbrahim Yücel |
33 | İlyas Yılmaz |
34 | Kadir Ay |
35 | Lokman Bodur |
36 | Mehmet Akif Deniz |
37 | Mehmet Metin İmamoğlu |
38 | Metin Ataş |
39 | Muhammet Emin Baysal |
40 | Mustafa Gül |
41 | Mustafa Vatansever |
42 | Nevzat Bozkurt |
43 | Okan Konur |
44 | Onur Karataş |
45 | Orhan Öztürk |
46 | Ömer Faruk Kara |
47 | Ramazan Yılmaz |
48 | Recep Süzer |
49 | Rıza Kolaylı |
50 | Samettin Söbü |
51 | Selçuk Aydemir |
52 | Serhat Cinemre |
53 | Serhat Uzgaş |
54 | Serkan Koca |
55 | Şükrü Savaş |
56 | Temel Taşlı |
57 | Tolga Ağırlar |
58 | Turgut Egin |
59 | Uğur Kaylan |
60 | Yavuz Alageyik |
61 | Yurus Akçay |
62 | Yusuf Altınöz |
63 | Yusuf İhsan Kurt |
64 | Yüksel Düzgün |
BÜYÜKLER;
Büyüklerde toplam 72 Oyuncu ve 18 grup bulunmaktadır. Liste alfabetik olarak verilmiş olup maçların başlangıç saati 13:00 dür.
BÜYÜKLER | |
1 | Akif Ercenik |
2 | Altan Dinçer |
3 | Arif Ercenik |
4 | Atila Ōnar |
5 | Atilla Çamlıdağ |
6 | Aytaç Durmaz |
7 | Bahri Üstün |
8 | Barış Altıner |
9 | Bilal Şentürk |
10 | Bünyamin Altay |
11 | Celal Özal |
12 | Çetin Seyfi |
13 | Emin Ay |
14 | Erkan Dörtbölük |
15 | Fatih Alpaslan Geçer |
16 | Fatih Demirtaş |
17 | Fatih Kalender |
18 | Fatih Kara |
19 | Fikri Çavuş |
20 | Halim Çandır |
21 | Hamza Özer |
22 | Hasan Tatoğlu |
23 | Hızır Tat |
24 | Hüseyin Ateş |
25 | Hüseyin Ay |
26 | Hüseyin Rahmi Yılmaz |
27 | İbrahim Aksöz |
28 | Kadri Subaşı |
29 | Kazım Murat |
30 | Mehmet Ali Aras |
31 | Mehmet Doğan Kırca |
32 | Mehmet Emin Özbağcı |
33 | Mehmet Yılık |
34 | Mesut Güvendi |
35 | Metin Yıldırım |
36 | Muhammet Coşkun |
37 | Muharrem Yakıncan |
38 | Murat Akbaki |
39 | Murat Bahadır |
40 | Murat Karakale |
41 | Mustafa Alkaya |
42 | Mustafa Özyar |
43 | Mustafa Süzer |
44 | Münir Başaran |
45 | Nermi Çavuşoğlu |
46 | Oğuzhan Öğüt |
47 | Ramazan Fatih Güvendi |
48 | Recep Ali Çimen |
49 | Sadullah Şen |
50 | Sait Aydın |
51 | Sait Kandemir |
52 | Selahattin Hacıhafızoğlu |
53 | Selim Kurtulmuş |
54 | Serkan Aldoğan |
55 | Serkan Kefalı |
56 | Serkan Süzer |
57 | Serkan Şensu |
58 | Soner Deniz |
59 | Suat Uğurlu |
60 | Süleyman Yavuz |
61 | Şefik Güler |
62 | Şenel Karahan |
63 | Şenol Kalyoncu |
64 | Tahsin Kaya Durgut |
65 | Tarık Memişoğlu |
66 | Taşkın Bedel |
67 | Tufan Kurdoğlu |
68 | Tuncay Akçadağ |
69 | Volkan Demirci |
70 | Volkan Öztürk |
71 | Yasin Bora |
72 | Zihni Tunay |
KADINLAR;
Yıldızlarda toplam 24 oyuncu ve 6 grup bulunmaktadır. Liste alfabetik olarak verilmiş olup maçların başlangıç saati 13:00 dür.
KADINLAR | |
1 | Ahsen Kızılırmak |
2 | Azra Ecrin Bulut |
3 | Ebru Banu Erdoğan |
4 | Elif Buğlem Cankal |
5 | Elif Çalışkan |
6 | Elif Gamze Gözne |
7 | Elif Öner |
8 | Elif Sümeyye Paslıkılıç |
9 | Esmanur Orhan |
10 | Gizem Çetinel |
11 | Gülşah Cumurcu |
12 | İrem Abacı |
13 | Mina Demirel |
14 | Nihal Sevda Bedel |
15 | Nisa Kocatürk |
16 | Nisanur Önal |
17 | Öznur Çalışkan |
18 | Sema Karahan |
19 | Semra Karadeniz |
20 | Sude Karagöz |
21 | Tuğba Morgül |
22 | Yasemin Akkaya |
23 | Zeynep Beril Güvercin |
24 | Zeynep Tuana Özcan |