Etap sonuçları - 3. Etap - Gebze (09.03.2024) |
Cumartesi, 09.03.2024 - 3. Etap | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
10:00 h | PIMSA ADLER (B) | FRITERM | 0 - 3 | |||
10:00 h | GEBZE BELEDİYESİ | TÜBİTAK B | 3 - 0 | |||
10:00 h | TSE GEBZE | TÜBİTAK A | 3 - 2 | |||
10:00 h | TÜBİTAK C | KBS (A) | 1 - 3 | |||
10:00 h | PIMSA ADLER (A) | TEKNİK BOMBE | 3 - 2 | |||
12:00 h | TEKNİK BOMBE | TSE GEBZE | 0 - 3 | |||
12:00 h | TÜBİTAK C | FRITERM | 0 - 3 | |||
12:00 h | TÜBİTAK B | PIMSA ADLER (A) | 0 - 3 | |||
12:00 h | GEBZE BELEDİYESİ | ALARKO CARRIER | 3 - 2 | |||
12:00 h | PIMSA OTOMOTİV | PIMSA ADLER (B) | 3 - 0 | |||
14:00 h | TEKNİK BOMBE | GEBZE BELEDİYESİ | 0 - 3 | |||
14:00 h | FRITERM | PIMSA OTOMOTİV | 3 - 1 | |||
14:00 h | KBS (A) | TÜBİTAK B | 3 - 0 | |||
14:00 h | PIMSA ADLER (B) | ALARKO CARRIER | 0 - 3 | |||
14:00 h | PIMSA ADLER (A) | TÜBİTAK A | 3 - 0 | |||
16:00 h | PIMSA OTOMOTİV | ALARKO CARRIER | 0 - 3 | |||
16:00 h | TEKNİK BOMBE | TÜBİTAK A | 0 - 3 | |||
16:00 h | TÜBİTAK B | FRITERM | 0 - 3 | |||
16:00 h | TÜBİTAK C | TSE GEBZE | 0 - 3 | |||
16:00 h | GEBZE BELEDİYESİ | KBS (A) | 1 - 3 |
Puan Tablosu |
No | Takım | O | G | M | Pts | AO | VO | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | PIMSA ADLER (B) | 11 | 0 | 11 | 7 | 2 | 33 | -31 | |
10 | TÜBİTAK B | 11 | 1 | 10 | 12 | 6 | 30 | -24 | |
11 | TEKNİK BOMBE | 11 | 3 | 8 | 11 | 17 | 25 | -8 | |
9 | TÜBİTAK C | 11 | 4 | 7 | 15 | 21 | 24 | -3 | |
8 | PIMSA OTOMOTİV | 11 | 4 | 7 | 15 | 17 | 27 | -10 | |
6 | ALARKO CARRIER | 11 | 5 | 6 | 16 | 24 | 21 | 3 | |
5 | TÜBİTAK A | 11 | 6 | 5 | 17 | 23 | 20 | 3 | |
7 | FRITERM | 11 | 6 | 5 | 16 | 23 | 19 | 4 | |
4 | TSE GEBZE | 11 | 8 | 3 | 19 | 29 | 16 | 13 | |
2 | PIMSA ADLER (A) | 11 | 9 | 2 | 20 | 30 | 17 | 13 | |
3 | GEBZE BELEDİYESİ | 11 | 9 | 2 | 20 | 30 | 14 | 16 | |
1 | KBS (A) | 11 | 11 | 0 | 22 | 33 | 9 | 24 |
Türkiye Şampiyonasına Gitmeye Hak Kazanan Takımlar |
O = Maç | G = Galibiyet | M = Mağlubiyet | Pts = Puan | AO = Aldığı Oyun | VO = Verdiği Oyun | +/- = Averaj |