Slider

19 MAYIS KUPASI

ataturk

TURNUVAMIZ, TURNUVANIN YAPILACAĞI SALONDAKİ PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİ İLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.

 

KKMTSD Yönetimi olarak 2017 - 2018 sezonunun kapanışını Kocaeli Masa Tenisi İl Temsilciliği ve Dilovası Gençlik Himetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte Dilovası Kapalı Spor Salonu'nda "19 MAYIS KUPASI " yaş grupları masa tenisi turnuvası ile yapıyoruz. Turnuva 2 gün (12-13 Mayıs 2018) olarak planlanmış olup, katılımcı sayısının durumuna göre sadece 13 Mayıs 2018 Pazar günü de yapılabilir.

Turnuvamız, ferdi yaş grupları olarak düzenlenmiştir ve ücretsizdir. 

Gruplar;

1. Grup : 40 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur.

2. Grup : 40 yaş , 40 yaş üstü ve 50 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur.

3. Grup : 50 yaş ve üstü oyuncuların katılacağı gruptur.

4. Grup : 60 yaş ve üstü oyuncuların katılacağı gruptur. 

Turnuva detayları ve başvuru için yazımızın devamını okuyunuz....

 

Turnuvaya katılmak isteyenlerin 07/05/2018 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar KATILIM FORMU'nu doldurmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Katılımcı sayısına göre turnuva ile ilgili bilgilendirme ayrıca yapılacaktır. 

Başvuru süresi bitiminde katılımcı listeleri yayınlanacaktır. Çeşitli nedenlerden dolayı katılamayacağını önceden bildiren oyuncular ya da turnuva günü çeşitli nedenlerden dolayı katılamayan oyuncuların yerine yeni katılımcılar alınabilecektir.

Turnuvada gruplarında ilk 3 dereceye giren katılımcılara ödüller verilecektir. Ayrıca çeşitli sürpriz hediyelerimiz olacaktır. 

Katılımcı sayılarınının durumuna göre grupların birleştirilmesi, grupların yeniden şekillendirilmesi, oyuncuların özelliklerine göre yeni grupların oluşturulması ve benzeri değişikliklerin yapılması yetkisi organizasyon komitesine aittir.

Maçların başlangıç saatleri, katılımcı listeleri ve gerekli diğer tüm bilgiler en geç 10.05.2016 Perşembe günü saat 17:00'a kadar ayrıca duyurulacaktır.

Saygılarımızla

KKMTSD Yönetimi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile