Slider

CUMHURİYET KUPASI TURNUVASI

cumhuriyetkupas

200 kişinin katılımıyla gerçekleşecek olan turnuvamız Pazar günü (10.11.2020) zamanında yapılacaktır. Grup listeleri hazırlanmakta olup web sayfamızda en kısa zamanda yayınlamaya çalışacağız.

 

ÖNEMLİ DUYURU 1!

YETERLİ SAYIYA ULAŞILDIĞINDAN DOLAYI TURNUVA KAYITLARI SONA ERMİŞTİR!

 

ÖNEMLİ DUYURU 2!

ELİMİZDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI TURNUVA TARİHİ 10 KASIM PAZAR OLARAK DEĞİŞMİŞTİR. TURNUVA YERİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMAMIŞTIR.

 

Gebze Belediyesi Gençlik Spor Kulübü ve KKMTSD İşbirliği ile Ödüllü CUMHURİYET KUPASI Masa tenisi Turnuvası 3 Kasım 2019 Tarihinde Gebze Kapalı Spor Salonu'nda yapılacaktır. 

Maçların başlangıç saati 10:00 'dur. Maç saatinden en az 20 dakika önce salonda olmanız ve turnuva komitesine kaydınızı bildirmeniz gereklidir.

Turnuvamız, ferdi yaş grupları olarak düzenlenmiştir katılım ücretsizdir. 3 Grup halinde* düzenlenmiş olup katılımcılara hediye olarak Tişört, dereceye girenlere ise ödüller dağıtılacaktır. Ayrıca sporculara sandviç ve içecek ikramı da olacaktır.

Gruplar;

1. Grup : 30 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur.

2. Grup : 30 yaş üstü ve 50 yaş altı oyuncuların katılacağı gruptur.

3. Grup : 50 yaş ve üstü oyuncuların katılacağı gruptur.

Katılım için aşağıda verilen linki doldurmanız gerekmektedir. Turnuvaya katılmak için 31/10/2019 Perşembe günü sondur.

Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Katılımcı başvurularında yukarıda belirtmiş olduğumuz sayıdan fazla başvuru olması halinde katılımcılar başvuru önceliğine göre sıralamaya konulacaklardır. Başvuru süresi bitiminde katılımcı listeleri yayınlanacaktır. Çeşitli nedenlerden dolayı katılamayacağını önceden bildiren oyuncular ya da turnuva günü çeşitli nedenlerden dolayı katılamayan oyuncuların yerine yeni katılımcılar alınabilecektir.

Turnuvada gruplarında ilk 3 dereceye giren katılımcılara ödüller verilecek olup, ödül töreni esnasında turnuvaya katılanlar arasında yapılacak çekilişle 3 talihliye de salonda olmaları şartıyla sürpriz hediyelerimiz olacaktır.

Katılımcı listeleri, gruplar ve gerekli diğer tüm bilgiler 08.11.2019 Cuma gününe kadar günü web sayfamızda duyurulacaktır.

*Katılımcı sayılarının durumuna göre grupların birleştirilmesi, grupların yeniden şekillendirilmesi, oyuncuların özelliklerine göre yeni grupların oluşturulması ve benzeri değişikliklerin yapılması yetkisi organizasyon komitesine aittir.

Spor Salonu Krokisi

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile