Slider

2018-2019 SEZONU KURULUŞLAR ARASI MASA TENİSİ LİGİ KAYITLARI BAŞLIYOR

kayitKocaeli Kuruluşları Masa Tenisi Spor Derneği'nin (KKMTSD), 2018-2019 sezonu faaliyetleri başlıyor.....

KKMTSD, Kocaeli ilinde 2004 yılında birlik olarak faaliyetlerine başlayan, 2011 yılında da dernekleşerek faaliyetlerini resmi statüde sürdüren amatör bir spor organizasyonudur. Katılan herkesin sıcak bir ortamda kaynaşma ve spor yapma imkanı bulduğu Masa Tenisi organizasyonu içinde sizleri de takım halinde aramızda görmeyi arzu ediyoruz. Aynı il sınırları içinde fiilen ve tam gün çalışan kişilerden oluşan amatör spor ruhlu oyuncu ve idarecilerin bulunduğu organizasyonumuzun amacı "Kocaeli ili sınırları içerisinde çeşitli kuruluşlarda çalışan kişilerin işleri dışında spor yapmalarına olanak sağlayıp kuruluşlar arası dayanışmayı gerçekleştirmek, sosyal bütünleşmeye hizmet etmek, masa tenisinin gelişmesine ve yurt çapında yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, aynı amaç doğrultusunda çalışan kurum ve kuruluşlar arasında yardımlaşmayı organize etmek, kurum çalışanlarını sosyal yaşantılarında da bir araya getirerek çalışanların kurum forması altında mücadele etmelerini sağlamak, bağlılıklarını ve iletişimlerini kuvvetlendirmektir." 

Bu amaçtan hareketle yapılan erkekler ve bayanlar ligi maçları, şirketlerin kendi sahalarında hafta içi belirli bir günde akşamları mesai bitiminden sonra deplasmanlı olarak yapılmaktadır. Sahası olmayan kuruluşlar sezon başında yönetim kurulunun onayını almak kaydıyla tüm maçlarını deplasmanda ya da belirledikleri masa tenisi oynamaya müsait farklı bir yerde yapabilmektedirler.

Haftalık haberler ve maç sonuçları web sitemizden duyurulmaktadır. Genel Kurul tarafından belirlenen ve sezon başında toplanan katılım paylarıyla alınan kupa ve ödüller sezon sonunda yapılan bir kapanış  yemeği ile dağıtılmaktadır. Organizasyonumuzda ayrıca, yaş gurupları turnuvaları, tek erkek, tek bayan, çift erkek, çift bayan ferdi turnuvaları, ferdi lig maçları yapılmakta, ilimize verilen kontenjan çerçevesinde ligimizde dereceye giren kuruluşlarımız Türkiye Şampiyonası’na katılmaktadırlar.

Günlük iş stresinden uzaklaşıp, yarışma heyecanını tatmanın yanı sıra şirketlerin ve çalışanların kaynaşma ve tanışma ortamı bulduğu bu organizasyonda maçlar esnasında şirketler kendi imkan ve bütçelerine uygun olmak kaydıyla misafirlerini ağırlamakta, çeşitli ikramlarda bulunmaktadır. Çalışan personellerinizi kötü alışkanlık ve düşüncelerden arındırıp spor yaptırmak, vücutlarını zinde ve sağlıklı tutmak ayrıca kuruluşunuzun reklamını yaparak çevrenizi genişletmek istiyorsanız sizleri de aramıza bekliyoruz.

Ligimiz 2018-2019 sezonu kayıtları 15/08/2018 tarihi itibari ile başlamıştır. KKMSTD Masa Tenisi Liginde yer almak isteyen kuruluşlar Sn. Murat Eriş (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) ve/veya Sn. Burhan Bostancı'ya (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) e-mail atabilir, bilgi alabilirler. 

30/09/2017 tarihine kadar sürecek olan kayıt işlemlerine müteakip, Ekim ayında yapılacak olan bilgilendirme/teknik toplantıları sonrası liglerimiz başlayacaktır. Kayıtlar esnasında kuruluşlardan istenen evrakları tamamlamaları ve genel kurulda belirlenmiş olan katılm ücretlerini yatırmaları beklenmektedir. 

Derneğimiz, liglerimiz ve diğer her türlü bilgi için web sitemizi inceleyebilir, her türlü sorunuz için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,


KKMTSD Yönetim Kurulu

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile